backgroundImage
možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 12
týden: 215
celkem: 49854

Doprava a platba

Dle obchodních podmínek (odstavec CENA ZBOŽÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY).


Prodávající dodává objednané zboží prostřednictvím přepravní společnosti na dobírku po celé České republice. Kupující je povinen uhradit kupní cenu za zboží řidiči přepravní společnosti v hotovosti při předání a převzetí zboží. Při převzetí zboží od přepravce je Kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí Kupující zásilku od přepravce převzít. 

Zboží objednané s dodáním v České republice je možné uhradit pouze v českých korunách, a to oproti příslušnému daňovému dokladu.  

 

Ceny přepravného po České republice:

Pro zboží objednané v celkové hodnotě do 20000,- Kč včetně DPH je Kupující povinen uhradit přepravné ve výši 180,- Kč včetně DPH.

Objednané zboží v hodnotě převyšující částku 20000,- Kč včetně DPH je Kupujícímu zasíláno zdarma.

Cena přepravného za kanalizační a vodoměrné šachty je 500,- Kč včetně DPH za přepravovaný kus.

V případě objednávky šachet a nástavců k šachtám, je zboží baleno na paletu a odesláno přepravní společností, účtováno za přepravu je 500kč + 150kč paleta, nebo je možnost vlastní dopravy.

 

MOŽNOSTI PLACENÍ

Zboží lze uhradit na dobírku, zálohovou fakturou, nebo online platbou. Online platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

PLATBA KARTOU

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

Prodávající si vyhrazuje právo na změny cen. O případné změně ceny bude Kupující informován ze strany Prodávajícího ještě před dodáním zboží a Kupující má právo v této souvislosti zrušit nebo změnit objednávku bez jakékoliv sankce.

X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).